top of page
uçak Kanadı
950.jpeg

MNG Airlines KobiKod' u tercih etti. 

1996 yılının Şubat ayında kurulan MNG Havayolları, Kasım 1997’de orta menzilli Airbus A300 ile Hahn (Almanya) ve Stansted'e (İngiltere) yaptığı tarifeli kargo seferleriyle hizmet vermeye başlamıştır.

Bugün MNG Havayolları 4 adet Airbus A300-600 ve 2 adet Airbus A330-300F ve 1 adet A330-200F uçağından oluşan filosu ile operasyonlarına devam etmektedir.

MNG Havayolları, yıllar içinde büyüyen filosunun yanında kalite, güven ve koşulsuz müşteri memnuniyetini odak noktasına alan “kişiye özel hizmet” felsefesi ile sektörde saygın ve lider bir konum elde etmiştir.
 

KobiKod olarak Mng Airlines için lojistik operasyonlarında kullanılmak üzere; Zebra Endüstriyel tablet, Zebra El Terminali, Zebra Yüzük tipi Barkod Okuyucu ürünlerinin temini sağlanmıştır. Bu sayede Mng airlines lojistik süreçlerini daha izlenebilir hale getirmiş, KobiKod’ un sağladığı çözümlerle süreçlerini daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Mng Airlines dijital dönüşüm hedefleri doğrultusunda lojistik süreçlerinin otomatize edilmesi ve izlenebilirliğin sağlanması amacıyla tüm bu çalışmaları KobiKod ile yürütmüş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page