top of page

El Terminali ve Yazıcı Kiralama

Müşterilerimizin birçoğu satın aldıkları el terminali ve yazıcıları dönemlik kullanırlar.  Bizde Kobikod olarak yılda 2-3 defa kullanılan, sayım, anlık lojistik operasyonları, devir gibi işlemlerde kullanılan ‘’ dönemlik  el terminali & yazıcı  kullanımı ‘’   için kiralama hizmetimizi müşterilerimize sunuyoruz.

 

Peki El Terminali ve Yazıcı Kiralamanın Avantajları Nelerdir ?

 

  • Yüksek döviz kurları sizi etkilemez, TL bazında kiralama yapılır. Böylece yüksek tutarlı el terminali ve yazıcıları almak durumunda kalmazsınız.

  • Kullandığınız gün kadar kiralama ücreti ödersiniz, elimizde yeterince Android ve Windows marka/model cihaz bulunmakta, sizler için doğru uygun marka/modeli beraber belirliyoruz.

  • Kobikod teknik ekibiyle ‘’yıllık bakım ve servis hizmetleri’’ dışında ‘’İkinci el terminal ve yazıcılar’’ için sürekli cihaz parkını güncellemekte, bakımlarını yapmaktadır.

  • Cihazların tamamı garanti kapsamında olduğu için kiraladığınız terminalde bir sorun yaşarsanız yenisi ile değiştiriyoruz.

  • Cihazlarımızı günlük, haftalık, aylık hatta yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Süre arttıkça ödediğiniz tutar düşer, günlük kiralamalarda da cüzi bir ücret ödersiniz.

 

Sayım işleriniz için yüksek maliyetler ödemeyin, cihazlarınızı Kobikod güvencesiyle kiralayın, maliyetlerinizi büyük oranda düşürelim .

bottom of page