top of page
hakkımızda

Biz Kimiz?

İzlenebilirlik alanında uygulanan geleneksel stratejilerden kendisini ayrıştırarak yola çıkan KobiKod, Maliyet liderliği ve Odaklanma gibi ana başlıklar altında hedefler belirleyip, bu hedefler doğrultusunda her geçen gün büyümeye ve hizmet ailesini geliştirmeye devam etmektedir.  

KobiKod hizmet verdiği sektörde rekabet gücü yüksek olan, bütçelere uygun çözümler sunabilen, müşterilerinin rahatlıkla uğrayabildiği; bunun yanında çalışanlarının severek işe geldiği ve aidiyet duygusunu en üst seviyede hissettiği bir mottoyla çıktığı bu yolda, etik kurallardan taviz vermeden, sağladığı yeniliklere devam etmektedir. 

Yaşanılan ekonomik gelişmelere ve işletmelerin artan teknoloji maliyetlerine karşılık sunduğumuz alternatif çözümlerden başlıcaları şu şekildedir. 

 

Dönemsel ihtiyaçlar için sunduğumuz kiralama çözümleri

Yenilenmiş (Refurbished) el terminali ve yazıcı tedariği,

Buy-Back çalışmaları (Eskiyi ürünlerin alınıp, yenileri ile değiştirilmesi)

Alternatif ürün, hizmet ve yedek parça temini

Tüm bunlarla birlikte KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıda ki şekildedir. 

​​

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

 

Vizyonumuz

 

Markaya göre değil bütçelere göre yaklaşımla  gerek sıfır gerek ikinci el gerekse de muadil cihaz ve hizmetlerimizle sektörün fark yaratan oyuncusu olmak.

 

Misyonumuz

 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyerek onların bütçelerine uygun seçenekli çözümler sunmak, sağlam iş ortaklığı yaparak  onların iş ekiplerinin bir parçası olmak ve her kesime güven veren bir marka olmaktır.

Telefon

7/24 CANLI DESTEK 

90 850 207 60 30

Email 

Sosyal Medya

  • Siyah LinkedIn Simge
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page