top of page

İkinci El Terminal Satışı

Sıfır el terminali ve barkod yazıcılar dayanıklılık seviyeleri yüksek cihazlardır. Ayrıca kur bazlı satışları olduğu için fiyatları günümüz satış fiyatlarının oldukça üstündedir.

Kullandığınız cihazların işinizin bir parçası olduğunu biliyoruz. Ancak yeni ve sıfır olması işinizin de çok hızlı olacağı anlamına gelmiyor aksine ödediğiniz tutarlar 2-3 kat artabiliyor. Bu yüzden de az kullanılmış ya da kullanılıp bakım ve servise girmiş cihazlarımızı sizler için yenileyip garantili bir şekilde yani ikinci el olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. Böylece daha az maliyetle işinize kaldığı yerden  devam edebilirsiniz.  Yine garantili, yine çok hızlı.

İkinci El Terminal ve Barkod Yazıcıların Avantajları Nelerdir ?

  • Yüksek kurlardan etkilenip maliyetlerinizi 2-3 kat artırmak durumunda kalmazsınız.

  • Kullandığınız cihazlar endüstriyel dayanıklı cihazlardır. Sadece iş için kullanılır bu yüzden de telefon gibi notebook gibi sıfır olmasının çok bir önemi yoktur.

  • Aldığınız cihazlar hem uygun hem de yine garantili cihazlardır. Böylece arızalanması durumunda ücretsiz onarım hakkınızdan yararlanabilirsiniz  eğer cihazınız olmuyorsa değiştirebilirsiniz.

  • Garanti kapsamı da işin içine girdiğinde aslında cihazların sıfırından bir farkı yoktur. Tek fark yarı yarıya daha ucuz olmasıdır.

  • Aynı işi daha ucuza yine garantili ve aynı hızda yapmak için bizi arayın. Tüm kargo ve teslim ücretleri bize aittir.   Size en uygun ikinci el cihazı belirleyelim. Kurulumunu yapalım, aksesuarlarıyla beraber size teslim edelim.

  • İkinci el cihazlarımız anlık stoklu cihazlarımızdan oluşur. Sıfır cihazların ise birçoğunu siparişle temin edebilirsiniz. Böylelikle beklemek durumunda kalmaz cihazınızı hızlıca temin edebilirsiniz.

  • İkinci el barkod yazıcılarımızın ise  tamamı bakımı yapılıp cihaz parkımıza eklenir. Hepsinin kafa değişimi yapılmıştır, yine garantilidir.

  • Yenileme projelerinizde eskisini getir yenisini götür kampanyalarımız sayesinde bütçenize destek sağlayabilirsiniz.

bottom of page