top of page
Adsız tasarım - 2024-03-25T053520.703.jpg

Satış Öncesi Mühendislik

Satış öncesi mühendislik, müşterilerimizin işletmelerine özel ihtiyaçlarını anlayarak, en uygun teknik çözümleri sunmayı amaçlar. Her müşterinin benzersiz gereksinimleri olduğunu bilerek, teknik uzmanlık ve deneyimimizle onların operasyonel zorluklarını çözmek için yakından çalışırız. Müşterilerimizin başarısı ve memnuniyeti bizim için önceliklidir ve satış öncesi mühendislik hizmetlerimiz, doğru çözümü bulmak için müşterilerimize destek olmak üzere burada bulunmaktadır.

Hakkımızda

İzlenebilirlik alanında uygulanan geleneksel stratejilerden kendisini ayrıştırarak yola çıkan KobiKod, Maliyet liderliği ve Odaklanma gibi ana başlıklar altında hedefler belirleyip, bu hedefler doğrultusunda her geçen gün büyümeye ve hizmet ailesini geliştirmeye devam etmektedir.  

KobiKod hizmet verdiği sektörde rekabet gücü yüksek olan, bütçelere uygun çözümler sunabilen, müşterilerinin rahatlıkla uğrayabildiği; bunun yanında çalışanlarının severek işe geldiği ve aidiyet duygusunu en üst seviyede hissettiği bir mottoyla çıktığı bu yolda, etik kurallardan taviz vermeden, sağladığı yeniliklere devam etmektedir. 

Depo İşçi

Neden KobiKod Teknoloji

sektörel tecrüme logo

SEKTÖREL TECRÜBE

Türkiye ‘nin  1  Numaralı OT/VT (Otomatik Tanıma / Veri Toplama ) Şirketi KobiKod Teknoloji sektörel tecrübesiyle sadece kendi müşterilerine değil rakiplerinin müşterilerine de destek veriyor. Bu gücünü yıllara dayanan teknik deneyimden alıyor.  Teknik gücümüz dışındaki en büyük  uzmanlık alanımız  depo  yazılımları ve  depolarda kullanılan el terminali, barkod yazıcı, dayanıklı tabletler.

erişilebilirlik logo

ERİŞEBİLİRLİK

İstanbul ve Ankara ofislerinden Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren KobiKod Teknoloji 7 gün 24 saat uzaktan destek ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. Yerinde destek ekibi ve teknik servis hizmeti Türkiye ‘nin önde gelen uzman ekipleri tarafından verilmektedir. 

işinize özel çözümler logo

İŞİNİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

KobiKod sadece kutu ürün satışı yapan bir teknoloji firması değildir. Başarı hikayeleri  bölümünden farklı sektörlere özel sunduğumuz yazılım + donanım çözümlerini inceleyebilirsiniz.  OT/VT  alanında  en önemli konu proje bazlı başarı hikayeleridir.  Bizi müşterilerimizden dinlemek ister misiniz?

ücretsiz demo logo

ÜCRETSİZ DEMO

İşinde uzman müşteri yöneticilerimiz sizi yerinde ziyaret ediyor, taleplerinizi dinliyor, beraber keşif yapıp sonrasında size özel çözümleri ücretsiz sunuyor.  Elimizde işinize özel  birçok yazılım çözümü  ve  stok var. Yeter ki siz dijitalleşmek için bizlere ulaşın !

uygun fiyatlı el terminali simge

UYGUN FİYAT

KobiKod Türkiye’de birçok firmaya yazılım, donanım ve teknik servis alanında dijital teknoloji çözümleri sunmaktadır. Ancak yazılım ve donanım  kapsamlı ve detaylı bir iş.  Sizi dinliyor ve bütçenize göre işinizi görebileceğiniz çözümleri  size teklif ediyoruz. Amacımız  dijitalleşme adına size destek olmak, her seferinde kar elde etmek değil gerekiyorsa bir iş ortağı kazanmak.

Öne Çıkan Özellikler

Bireysel Müşteri İhtiyaçlarının Analizi

Her müşterinin işletmesi farklıdır ve farklı teknik ihtiyaçlara sahiptir. Satış öncesi mühendislik, müşterilerin benzersiz gereksinimlerini analiz eder ve özel çözümler sunar, böylece müşterilerin işletmelerinin verimliliğini artırır.

Satış öncesi mühendislik ekibimiz, geniş bir teknik bilgi ve uzmanlıkla donatılmıştır. Müşterilerimize, ürün veya hizmetlerimizin teknik detaylarını anlatmak, kurulum süreçlerini yönlendirmek ve en iyi performansı sağlamak için gereken tüm desteği sağlar.

Müşteri memnuniyeti, satış öncesi mühendislik hizmetlerimizin temel önceliğidir. Müşterilerimizle yakın işbirliği yaparak, onların ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak için çaba gösteririz. Müşterilerimizin başarısı, bizim başarımızdır ve bu nedenle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaya özen gösteririz.

Teknik Uzmanlık ve Deneyim

Müşteri Memnuniyetine Odaklanma

Depo Yönetim Sistemi Özellikleri

Mutlu Müşterilerimiz

Başarı Hikayelerimiz

Son teknolojilerin ve en yeni hizmetlerin lider sağlayıcısı olan KobiKod Teknoloji büyük veya küçük ölçekli her türlü şirkete ölçeklenebilir çözümler sunmaktadır. Bilişim sektöründe gerçekleştirdiği projelerle isminden söz ettiren KobiKod Teknoloji , bugün Türkiye çapında binlerce müşteriye akıllı ve yenilikçi hizmetler sunuyor. Sektörümüzün başarı ölçeği başarı hikayeleridir. Yani bir firmanın 20-30 yıl sektörde olması çok mühim değildir. Mühim olan bu yıllar içinde gerçekten bitirdiği katma değerli işlerdir. İşte KobiKod olarak Türkiye ‘nin her segmentte firmasına verdiğimiz işleri sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. 

Hemen Bizimle İletişime Geçin

Kobikod Teknoloji Depo Yönetim Sistemi ile depo yönetimi süreçlerinizi daha verimli hale getirmeye hazır mısınız? Size en son teknolojiye dayalı yazılım hizmetlerimizle yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Sorularınızı yanıtlamak veya ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçin. Uzman ekibimiz, depo yönetimi ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada hazır bekliyor.

bottom of page