top of page
mapayol.png
mapa.png

Mapa İnşaat İzlenebilirlik Alanında KobiKod'u Tercih Etti. 

1976 yılında Türk inşaat girişimcisi Mehmet Nazif Günal tarafından kurulmuştur. Mapa Grup; ilk 10 yılı içinde ilk elektrik santralini, Türkiye’nin ikinci en büyük barajını ve Ankara’nın ilk Hilton otelini inşa etmiştir. O zamandan bu yana, şirket, özellikle KİK (Körfez İşbirliği Konseyi) dahilindeki bölgede, Afrika ve Avrupa’da, erişimini önemli ölçüde büyüterek, konaklama, yenilenebilir enerji, havaalanları ve hava taşımacılığıyla hizmet alanı yelpazesini genişletmiştir. Bugün, Grup’un gelirlerinin %80’i Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’da gerçekleştirilen projeler neticesinde sağlanmaktadır. 
Malzemelerinin takibini yapabilmek adına yapılan çalışmalar sonucunda el terminali alımı yapmaya karar verin MAPA İnşaat uzun görüşmeler sonucu kararını  KobiKod Teknoloji’den  yana kullandı.Yüklü miktar Zebra cihazları envanterine sokan Mapa İnşaat tüm süreçlerini izlenebilir hale getirdi.  Böylelikle verilen malzemelerin giriş ve çıkış işlemlerini kolaylıkla yapılmaktadır. Bizde KobiKod Teknoloji olarak Mapa İnşaat ile çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page