top of page
lentatek1.jpg
lentatek.png

Lentatek Uzay Ve Havacılık KobiKod‘u Tercih Etti

Çeyrek asra yaklaşan yüksek teknoloji birikimi ve uzmanlığıyla; İnsansız ve Otonom Sistemler, Hidrojen ve Yakıt Pili Teknolojileri, Uzay Teknolojileri, Kritik Tesis ve Sınır Güvenliği Teknolojileri, Dijital Sağlık Teknolojileri gibi kritik teknoloji gerektiren her alanda, tasarım ve geliştirmeden üretime kadar geniş bir yelpazede ürün ve hizmet sunan Lentatek izlenebilirlik çözümlerinde firmamız KobiKod Teknoloji ile  çalışmaktadır. Şu ana kadar 10 adet barkod yazıcı ve 60 adet Barkod okuyucu alımı yapan müşterimiz böylelikle kullanımı kolay kurulumları hızlı bir şekilde yapılabilen donanım ihtiyacına sahip olmuştur. Lentatek  ZORLU HOLDİNG A.Ş. şirketinin bir parçası olarak hizmet vermektedir. 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page