top of page
zumzum.png
kayaciftligi.png

Peynirin Kalbi ‘’Kaya Çiftliği’’ Depoları İçin KobiKod'u Tercih Etti

Kaya Çiftliği geçmişte halkımızın ve piyasanın yakından tanıdığı Kaya Kardeşler Peynircilik A.Ş. olarak piyasadaydı. 1980’li yıllarda küçük bir mandıra olarak Edirne’nin İpsala ilçesinde “vira Bismillah!” diyerek üretime başladı.


Gelişim hikayemiz kendi öz sermayemizle başladı, büyüdü, tanındı, yaygınlaştı. Nihayetinde ulusal bazda üretim yapan, Türkiye’nin dört bir yanında satış noktası bulundurabilen ve diğer toptan piyasasından, hipermarket reyonlarına, şarküterilere ve gıda ürünlerinin satışının yapıldığı yere, geniş araç filosu ve dağıtım ağıyla profesyonel hizmet verebilen bir kuruluş haline geldi.

Kaya Çiftliği üretim tesisi ve depolarında KobiKod Teknolojiyle çalışarak Honeywell ve M3 el terminalleriyle izlenebilirliği sağlamış böylelikle gıda üretiminde olmazsa olmaz ‘’tam izlenebilirlik ‘’ sağlanmıştır.

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page