top of page
ayesas.png
ayesas.png

Ayesaş Teknoloji ‘’Endüstriyel Yazıcı Alımlarında‘’ KobiKod‘u Tercih Etti

AYESAŞ, Türk Savunma Sanayisi’nin önde gelen sistem tedarikçilerinden biri olarak, Savunma ve Havacılık sektöründe, komuta-kontrol sistemleri, aviyonik sistemler, elektronik ve elektro-mekanik sistemlerin üretimi ve tedariği konularında ileri ve gelişmiş çözümler sunmaktadır. 


Donanım çözümlerinde  KobiKod Teknolojiyi tercih eden AYESAŞ  mevcutta Zebra yazıcıları kullanmakta olup 30 adet ZD421 yeni barkod yazıcı alımını tamamlamış, üretim ve depo tarafında konumlandırmıştır. Bu süre zarfında hem donanım tarafında hem de teknik destek tarafında KobiKod ‘la iş ortaklığını sürdürmektedir. Bizde KobiKod Teknoloji olarak ülkemize katma değerli savunma çözümleri sunan AYESAŞ’la çalışmaktan gurur duyuyoruz.

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page