top of page

Vatan Kablo

1975 yılında Çorlu'da kurulan ve Türkiye'nin en köklü kablo firmaları arasında yer alan Vatan Kablo, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, yüksek teknoloji ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde öncü olmuştur. 40 bin m² kapalı, 125 bin m² açık alanda faaliyet gösteren üretim tesisleri ve 400’ü aşkın personeli ile Vatan Kablo, yeni tesis yatırımlarıyla global pazarda adından söz ettirmektedir.

Hava Kompresörleri

Vatan Kablo Hakkında

Vatan Kablo, çeyrek yüzyılı aşan tecrübesiyle alçak, orta ve yüksek gerilim enerji kabloları alanında çeşitli ürünler sunmaktadır. Yangın esnasında can ve mal güvenliğini koruyan HALOJENSİZ kablolar da dahil olmak üzere, geniş bir ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

İhtiyaçlar

    Vatan Kablo, depo ve üretim süreçlerindeki izlenebilirliği artırmak ve operasyonel verimliliği maksimize etmek için ileri teknoloji çözümlere ihtiyaç duymuştur.

Faydalar

    KobiKod Teknoloji ile yapılan iş birliği sayesinde Vatan Kablo, Newland tablet ve TSCAN okuyucuların kullanımı ile depo ve üretim süreçlerindeki izlenebilirliği ve verimliliği önemli ölçüde artırmıştır.

Çözümler

    KobiKod, Vatan Kablo'nun ihtiyaçları doğrultusunda Newland tablet ve TSCAN okuyucuların teminini sağlamış ve bu sayede şirketin üretim ve depo operasyonlarında kullanımı kolay, kurulumları hızlı donanım ihtiyacını karşılamıştır.

Bize Ulaşın

Her Sektöre Özel Ayrıcalıklı Çözümler İçin Buradayız!

KobiKod Teknoloji olarak, güçlü iş ortaklarını benimseyerek iş dünyasında değer yaratmaya odaklanıyoruz. Stratejik iş birliklerimiz sayesinde, müşterilerimize daha kapsamlı ve güvenilir çözümler sunabiliyoruz. Zebra, Honeywell, Datalogic, M3 Mobile ve Newland gibi sektörün önde gelen markalarıyla kurduğumuz sağlam ilişkiler sayesinde, en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları müşterilerimize ulaştırıyor ve işletmelerin başarısına katkı sağlıyoruz.

bottom of page