top of page

Yazılım Hizmetleri

Üretim Yönetim Sistemi (MES)

Kobikod Üretim Yönetim Sistemi çözümleri ile sizde üretim kapasitenizi maksimum seviyeye çıkarabilir, üretim sürecinde ve sonrasında kalite kontrol işlemlerinin takibini daha kolay sağlayabilirsiniz. Manufacturing Execution System  olarak adlandırılan bu sistemle ham madde ve kaynakların en etkin şekilde kullanılması üretimin verimli hale getirilmesi sağlanır. 

Depo Yönetim Sistemi (WMS)

Depo Yönetim Sistemi Tedarik zincirinin en önemli halkalarından birisi olarak sipariş yönetiminden sevkiyat yönetimine kadar tüm süreçlerin yönetilmesi sağlayan bütünleşik ve entegre sistemdir. Warehouse Management System (WMS) olarak adlandırılan bu sistemde sipariş yönetimi, lokasyon yönetimi, ürün toplama, mal kabul, stok yönetimi, iş emri yönetimi, ürün yerleştirme, sevkıyat planlama, araç yükleme ve sevk, raporlama gibi tüm süreçlerin yönetilmesi sağlanır. 

Duran Varlık Yönetim Sistemi

Duran Varlık Yönetim Sistemi işletmelerin mevcut envanterinde bulunan tüm demirbaş ve ekipmanların takip edilmesi sağlayan kapsamlı bir takip sistemidir. Sistemin genel amaçları ve faydaları tek bir ofiste ya da dağıtık yapıda çok sayıda ofiste bulunan tüm demirbaşların barkodlu olarak dijital ortamda takip edilmesi, süreçlerdeki ve demirbaşlardaki izlenebilirliği sağlamak, kayıp, kaçak gibi durumları ortadan kaldırırken tüm işlemlerdeki zaman kaybını engellemek ve oluşan tüm veriyi kolayca ulaşılabilen detaylı ya da özet raporlarla sunabilmektir.

Mobil Cihaz Yönetimi MDM

İşletmelerin envanterinde bulunan cihazların uzaktan takibi ve yönetilmesi amacıyla geliştirilen bir çok mobil cihaz yönetim uygulaması bulunmaktadır. Uzman ekibimizle birlikte Soti, Airwatch, MobileIron gibi Markaların çözümleri ile müşterilerimize destek sağlamaktayız. Siz de mdm ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin. 

Android Yazılım Geliştirme

Kobikod Uzman yazılımcı kadrosuyla mobil uygulama ihtiyaçlarınız için eşsiz çözümler geliştirmektedir. Özellikle Windows tabanlı sistemlerden Android tabanlı sistemlere geçişte tüm yazılımlarınızı yeniden yazıyoruz. Üretim Yönetim Sistemi, Depo Yönetim Sistemi, Demirbaş Takip Sistemi gibi yazılımlara entegre bir şekilde geliştirilebilen android uygulamaları ile birlikte bütünleşik bir izlenebilirlik çözümleri sağlamaktayız. Siz de mobil uygulama ve yazılım geliştirme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Image by ThisisEngineering RAEng
bottom of page