top of page
Kasap Asma Sığır
indir.jpeg

Taşpi Gıda KobiKod Çözümlerini tercih etti. 

1967 yılından itibaren Türkiye’nin çeşitli yerlerinde kırmızı ve beyaz et sektöründe hizmet veren, girişimci ve tecrübeli yönetim kadrosuyla 2006 yılında Başkentlilerle tanışan TAŞPİ, sağlıklı lezzetli et,sloganını ilke edinerek faaliyetlerine devam eden Üretim, Pazarlama ve Gıda Kuruluşudur. Kalite ve Gıda güvenliğinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan TAŞPİ, bu düşüncesini uluslararası platforma taşımış, HACCP ve ISO 22000 Belgelerini alarak aynı zamanda kurumsal yapısını teşvik ettirmiştir. Taşpi Gıda kırmızı eti kendi tesislerinde üretmektedir. Ayrıca Türkiye’nin en büyük beyaz et firmalarından Erpiliç’ in de bayiliğini yapmaktadır. Son teknolojik gelişmeleri her zaman kendine rehber edinmiş olan Taşpi Gıda Şirketleri TAŞOĞLU Gıda ile birlikte HİLMİBEY Gıda Şirketini de bünyesine katarak gerçekleştirdiği yeni yatırımlarıyla büyümekte ve Türkiye’nin her yerine en iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalara devam etmektedir. 


 

KobiKod olarak Taşpi Gıda için dağıtım araçlarında kullanılmak üzere; taşınabilir yazıcı ürünlerinin  temini sağlanmıştır. Bu sayede Taşpi Gıda dağıtım süreçlerini daha izlenebilir hale getirmiş, KobiKod’ un sağladığı çözümlerle süreçlerini daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilir hale gelmiştir.

 Taşpi Gıda dijital dönüşüm ve buna bağlı olarak hızlanma hedefleri doğrultusunda dağıtım süreçlerinin otomatize edilmesi ve izlenebilirliğin sağlanması amacıyla tüm bu çalışmaları KobiKod ile yürütmüş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.


 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page