top of page
Araba fabrikası
logo.png

Raicam depo ve üretim hattında KobiKod çözümlerini  tercih etti. 

Raicam, portföyünde yer alan ürün ve hizmet yelpazesinin yüksek kalitesine ve güvenli doğasına büyük önem vermektedir. Gelişmiş otomotiv teknolojisine olan bu odaklanma, Raicam'ın küresel otomotiv endüstrisinde güvenilir bir tedarikçi ve uzman bir ortak konumu elde etmesini sağlamıştır. Dünyada en çok tanınmış motorlu araç üreticilerinin birçoğu, Raicam ile çalışmayı tercih etmektedirler. Bu nedenle günümüzde yollarda en çok karşılaşılan, büyük kitlelerce tercih edilen hatchback araçlardan, egzotik ve yüksek performanslı süper arabalara kadar, motorlu araçların birçoğu orijinal ekipman olarak, Raicam tarafından tasarlanmış parçalarla donatılmıştır.


 

KobiKod olarak Raicam için Bursa Gemlik üretim tesislerinde kullanılmak üzere; El Terminalleri, Endüstriyel yazıcı ve Barkod Okuyucu ürünlerinin temini sağlanmıştır. Bu sayede Raicam üretim süreçlerini daha izlenebilir hale getirmiş, KobiKod’ un sağladığı çözümlerle süreçlerini daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Raicam dijital dönüşüm hedefleri doğrultusunda üretim süreçlerinin otomatize edilmesi ve izlenebilirliğin sağlanması amacıyla tüm bu çalışmaları KobiKod ile yürütmüş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.


 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page