top of page

Zebra TC15 El Terminali KobiKod ile Tüm Türkiye'ye Ücretsiz Kargo İmkanı ile Teslim Ediliyor.

Kobikod Teknoloji olarak, Zebra TC15 El Terminali'nin Türkiye stoklarına geldiğini gururla duyuruyoruz. Bu cihazın denemelerini bizzat üstlendik ve zorlu şartlarla karşı karşıya getirerek saha sonuçlarını sizlerle paylaşmaya hazırız.


Zebra TC15 El Terminali aslında Türkiye pazarında bir süredir yer almaktadır. KobiKod Teknoloji olarak denemediğimiz ve onaylamadığımız hiçbir cihazın satışını yapmıyoruz.


Rekabetin artması ile birlikte, dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan Zebra, Android tarafında sunduğu bu el terminali ile fiyat-performans alanında rakipsiz olduğunu kanıtlamıştır.


Zebra TC15 El Terminali , saha çalışanları, depo ve lojistik çalışanları, perakende satış noktaları, tedarik zinciri yönetimi gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Cihaz, barkod okuyucu ve NFC özellikleri ile ürün takibi ve envanter yönetimini kolaylaştırırken, Android işletim sistemi sayesinde farklı uygulamaların yüklenmesi de mümkündür.

KobiKod Teknoloji olarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyerek, Zebra TC15 El Terminali'ni ücretsiz kargo ve ücretsiz konsinye seçenekleriyle sunuyoruz. Cihaz, müşterilerimize deneme fırsatı vererek, ihtiyaçlarına uygunluğunu test etme imkanı sağlar.Zebra TC15 El Terminali
Zebra TC15 Mobil Bilgisayar / El Terminali

Dayanıklılık, Doğru Özellikler ve Uygun Fiyat


İsteğe bağlı ekonomi dünyası giderek daha hızlı teslim edilmesi gereken daha fazla sipariş hacmi yaratıyor. Bu zorluğu aşmak için tedarik zincirinin her noktasındaki personelin bilgiye kolayca erişebilmesi ve toplayabilmesi gerekli. Nakliye ve lojistikten perakende satışa kadar farklı işlerin yapıldığı farklı ortamlar için tasarlanmış bir cihaza ihtiyacınız var. Hepsini yapabilen cihazı sunuyoruz: dayanıklı Zebra TC15 mobil bilgisayar, kanıtlanmış teknolojiye sahip ve ekonomik bir cihazdır.Zebra TC15 Tanıtım Videosu

ZEBRA TC15 için Sıkça Sorulan Sorular


KobiKod olarak neden Zebra TC15 ‘in en büyük satıcısıyız?


Zebra ürünlerini alırken, çalışmayı düşündüğünüz firmanın ne zamandır Zebra cihazlar sattığına, teknik bir personelinin olup olmadığına, SOTI, VELOCITY gibi yazılım geçiş ve kurulumlarında destek verip veremeyeceğini muhakkak sorunuz. Bu destek kısa ya da uzun vadede muhakkak size gerekecektir. İşte KobiKod olarak 7 gün 24 Saat müşterilerimize destek veriyoruz. Sizi yaptığımız işi görmeniz adına ofisimize davet ediyoruz.


Zebra TC15 Cihazlar garantili midir?


Zebra TC15 El Terminali 2 yıl garantilidir. KobiKod Teknoloji olarak servis merkezi olduğumuzu belirtmek isteriz.


Zebra TC15 El Terminali ucuz mudur?


Diğer Zebra ürünlerine göre ucuz, rakip firma fiyatlarıyla başa baş diyebiliriz.


Zebra TC15 El Terminali ne kadar?


Ne kadar olsun istersiniz? Bizi arayın görüşelim ve bütçenize uygun ödeme seçeneğini belirleyelim.


Zebra el terminali ve yazıcı denilince birçok iş ortağı KobiKod Teknolojiyi gösteriyor sebebi nedir?


Yıllara dayanan Zebra tecrübemiz ve teknik bilgimiz müşteriler tarafında büyük güven uyandırıyor, bu manada bir dayanıklı cihaz alırken sadece kutu satışı değil aynı zamanda tecrübelerimizi de size aktarıyoruz.


Zebra TC15 El Terminali siparişiyle beraber kaç günde elimizde olur?


Siparişle beraber aynı gün ücretsiz kargo ile size sevk edilir.


Zebra TC15 El Terminali Kurulum esnasında destek alabiliyor muyuz?


Unutmayın, KobiKod teknoloji sattığı tüm Zebra cihazlar için 7 gün 24 saat ücretsiz uzaktan destek vermektedir.


Zebra’nın saha da en çok kullanılan cihazları hangileridir?


Zebra TC56 El Terminali, Zebra TC57 El Terminali, Zebra TC26 El Terminali' dir. Zebra TC15 El Terminali en son çıkan düşük bütçeli, telefon muadili el terminalidir.


Zebra’nın servis merkezi misiniz?


Evet KobiKod Teknoloji olarak Zebra Teknik Servis merkeziyiz.
0 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page