top of page

M3 SL20 ANDROİD EL TERMİNALİ TÜRKİYE STOKLARINDA!

M3 Mobile El Terminali En Büyük Satış Yetkilisi KobiKod Teknoloji olarak uzun zamandır beklenen M3 SL20 Android El Terminali’ni Türkiye satışlarına açmış bulunmaktayız. Fiyat performansta rakiplerini geride bırakan M3 Mobile markası son çıkardığı SL20 El Terminali ile ses getirecek gibi gözüküyor.


Türkiye’ye geldiği gibi sipariş rekoru kıran SL20 Android El Terminali KobiKod güvencesiyle Türkiye’nin dört bir yanına satışa açıldı.


Peki M3 SL20 Android El Terminalini bu kadar cezbedici kılan şey nedir?


Öncelikle SL20 güncel Android 11 ile gelmekte ve üst versiyonlara geçiş yapabilmektedir. 4 GB RAM 64 GB ROM özelliğine sahiptir, IP65 dayanıklılık seviyesine sahip ve 2.3Ghz işlemciye sahip çok hızlı bir cihaz. Ekranı ise 5.45 inç. 1.5 Metre yükseklikten düşmeye dayanıklıdır. 2D,1D Barkodları çok hızlı okur.

Cihaz WI-FI versiyonu ve Ses 5G özellikli olmak üzere 2 farklı model olarak satıştadır. 2 modelinde kasası ve özellikleri aynı olup tek fark wifi versiyon ile ses yani alo özelliğine sahip 5G nin ayrı ayrı satışa açık olmasıdır. Bu da ÖTV den ötürü bayağı fark etmektedir. WI-FI cihaz daha bütçelidir.


Kullanım alanları:


Özellikle WI-FI modeli depo, üretim alanı, mağazalar ve inter ağına bağlı herhangi bir kapalı alan için idealdir.

Ses özelliğine sahip, alo diyebildiğiniz ve sim kartlı versiyon ise tüm saha operasyonlarında ideal olarak kullanılmaktadır. Sahada sipariş alan plasiyerler, satış temsilcileri, teknik servis personeli, elektrik ve gaz dağıtım şirketi bu model için daha uygundur. Çünkü sahada aktif internet (simkart) gerekecektir.M3 MOBILE SL20 ANDROİD EL TERMİNALİ SIKÇA SORULAN SORULAR


1- SL20 Android El Terminali en büyük satış noktası neresidir?


KobiKod Teknoloji olarak cihazların bizzat satışını yapmakta, desteğini vermekte, teknik servisini üstlenmekteyiz. Rahatlıkla ücretsiz demo cihaz talep edebilir, adetli projelerinizde özel fiyatı müşteri yöneticilerinden rica edebilirsiniz.


2- Cihazlar Android hangi versiyonu ile gelmektedir?


Android 11 olarak size gelmektedir.


3- Cihazın şarj aksamı ve kılıfı ayrı ayrı mı satılıyor? İçinden mi çıkıyor?


Cihazın kılıfı ve şarj aksamı içinden çıkmaktadır. Ancak cradle yani oturtmalı şarj talep ederseniz ayrıca satılmaktadır. Eğer elimizde stok olursa kırılmaz camını hediye ediyoruz 😊


4- İstanbul’da değiliz, cihazı sizden tedarik edebilir miyiz?


KobiKod olarak İstanbul ve Ankara ofislerimizden Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz.M3 SL20 sevkiyat ücreti bize aittir. Kargo bedelsizdir.


5- Bu özelliklerde daha ucuz cihaz var mıdır?


Hayır, bu kalite ve özelliklerde daha ucuz cihaz yoktur. Desteği olmayan ara sıra satan bazı modeller Türkiye’ye gelmekte, birkaç ay sonra geri çekilmektedir. Önerimiz teknik servis hizmeti olan, yıllarca Türkiye’de yer edinmiş bir markadan cihaz almanız. M3 SL20 bu özelliklere uygundur.


6- Saha satış işi yapıyoruz. M3 SL20 Android El Terminali önerir misiniz?


Evet, hafif ve dayanıklı, barkod okuyucu kuvvetli bu cihaz size göre


7- Elektrik ve Gaz Dağıtım sektörü için saha personeli bina bina geziyor, bu cihaz bize göre mi?


Evet, cihazın hedef müşteri kitlelerinden biri de elektrik ve gaz dağıtım firmaları için el terminali temin etmek. Pil ömrü uzun ve bluetooth bağlantısı sayesinde mobil yazıcınızla kesintisiz kullanabilirsiniz.8- Depomuz için uygun fiyatlı, ucuz ve kullanışlı bir cihaza ihtiyacımız var. SL20 Android El Terminali önerir misiniz?


Düşünmeden alın derim. Depocunuz ister cebinde, ister elinde rahatlıkla taşır. Düşünce hemen kırılmaz ve kullanıcı dostudur. Yeni dönemde büyük cihazlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Çok pahalı cihazlardan uzak durmanızı öneriyoruz. Zaten teknoloji 3-4 yılda bir nesil atlıyor. Pahalı cihazınız çöp olmasın, aynı kalite ve özellikte SL20 uzunca zamandır beklendi ve geldi. Artık alabilirsiniz.


9- Cihazı aldıktan sonra ücretsiz destek alabilir miyiz?


Unutmayın KobiKod Teknoloji olarak tüm müşterilerimize 7 gün 24 saat uzaktan destek hizmeti vermekteyiz. Takıldığınız her konuda alo diyebilir, destek alabilirsiniz.


10- E-Ticaret satışından cihazı almamızı önerir misiniz?


Açık konuşmak gerekirse 1-2 adet için evet, adetli alımlarda ise müşteri yöneticilerimizle iletişimde olmanız fiyat avantajı sağlatacaktır.


M3 SL20 KUTU AÇILIŞ VİDEOSUNU İZLEDİNİZ Mİ?

3 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page