top of page
İmalat Montajı
937820211223080021137.jpeg

Kat Mekatronik tüm üretim hattını KobiKod çözümleri ile yönetiyor. 

İlk elektrikli süpürgenin icat edildiği günden günümüze kadar, Hoover’ın bir numaralı önceliği, yüksek performanslı ve güvenilir ev aletleri sunarken her zaman insanların hayat kalitesine katkıda bulunmak olmuştur.

 

Haier Europe, sırasıyla Candy, Hoover, Haier, Rosières, GE Appliances ve Fisher & Paykel gibi kendi pazar segmentlerinde ve coğrafyalarında tüketicilerin akıllarında birinci olmayı hedefleyen son derece başarılı markalara güvenebilir . Haier Smart Home, kurulduğu günden bu yana inovasyon, markalaşma, Ar-Ge ve akıllı üretime olan stratejik bağlılığı ve ayrıca yurtiçi ve uluslararası genişleme yoluyla müşteri ihtiyaçlarını karşılayarak büyüyerek dünyanın en büyük beyaz eşya ürünleri üreticisi olmuştur.

 

100 yılı aşkın süredir deneyim ve en son teknolojiler üzerinde sürekli araştırma tecrübesi bulunan Hover’ın fabrika tarafındaki gelişimleriyle birlikte süreçlerini sap hana tarafına taşımasıyla birlikte doğan donanım ihtiyaçlarını KobiKod Teknoloji ile sürdürmektedirler. 


Kobikod olarak Kat Mekatronik için Plastik enjeksiyon makinelerinde kullanılmak üzere; Panel Pc, Barkod yazıcı ürünlerinin temini sağlanmıştır. Bu sayede Kat Mekatronik üretim ve depo süreçlerini daha izlenebilir hale getirmiş, Kobikod’ un sağladığı çözümlerle süreçlerini daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Kat Mekatronik dijital dönüşüm hedefleri doğrultusunda üretim süreçlerinin otomatize edilmesi ve izlenebilirliğin sağlanması amacıyla tüm bu çalışmaları Kobikod ile yürütmüş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.
 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page