top of page
Seramik Çanaklar
esan_eczacibasi.png

Esan Eczacıbaşı KobiKod Çözümlerini tercih etti. 

1978 yılında seramik fabrikalarının hammadde ihtiyacını karşılamak için kurulan Esan, kuruluşundan bugüne yolculuğunda Türkiye’nin önde gelen endüstriyel mineral ve metalik maden üreticilerinden ve ihracatçılarından biri olmuştur. Bugün, 2500’ün üzerinde istihdam hacmi yaratan Esan 40 ocak ile faaliyette olup bu ocaklardan çıkarılan madenler Bilecik, Çanakkale, Aydın, Muğla, Balıkesir, Eskişehir ve Konya’da bulunan 8 tesiste işlenmektedir.
 

KobiKod olarak Esan Eczabaşı  için Bilecik, Çanakkale, Aydın, Muğla, Balıkesir, Eskişehir, Konya bölgelerinde kullanılmak üzere; Honeywell el terminallerinin temini sağlanmıştır. Bu sayede Esan Eczacıbaşı maden sahalarını daha izlenebilir hale getirmiş, KobiKod’ un sağladığı çözümlerle süreçlerini daha hızlı ve hatasız gerçekleştirebilir hale gelmiştir. Esan Eczacıbaşı Maden sahalarında ki izlenebilirliğin sağlanması amacıyla tüm bu çalışmaları KobiKod ile yürütmüş ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.
 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page