top of page
hava kompresörü
Cantas-logo.jpeg

Cantaş Soğutma KobiKod Çözümlerini tercih etti. 

Cantaş Soğutma, 40 yılı aşkın süredir, ısıtma, soğutma ve havalandırma alanlar faaliyet göstermektedir. 

 

20.000 m2 alana sahip Gebze Tesislerinde Avrupa ve Ortadoğu'nun en modern ve kapasiteli soğutucu akışkan dolum tesisinin, soğutucu sektöründe benzeri olmayan kapasiteye ve modernliğe sahip, üretim ve stoklama alanları bulunmaktadır.

 

KobiKod olarak Cantaş soğutma için Gebze fabrika ve depo alanlarında kullanılmak üzere; Zebra El terminalleri, endüstriyel tablet ve barkod okuyucu temini sağlanmıştır. Bununla birlikte uygulama tarafında ise; Zebra el terminallerinde kullanılmak üzere Zebra’ nın Workforce Connect uygulaması ile kurulumlar tamamlanmış, bu sayede Push to Talk özelliği ile operatörlerin anlık olarak iletişm kurmaları sağlanmıştır. Tüm bu çalışmalara ek olarak; tüm mobil cihazların uzaktan erişimi, yönetimi ve kontrolü için, Mobile Device Management çözümlerimizden birisi olan Soti kurulumları da gerçekleştirilmiş, bu sayede Cantaş soğutmanın el terminali tarafında hedeflediği tüm izlenebilirlik faaliyetlerine erişim sağlanabilmiştir. 

 

KobiKod, işletmelerin ihtiyaç duyduğu izlenebilirlik alanında yer alan tüm projelerde ücretsiz danışmanlık sunabilen; uzman teknik servis ve deneyimli satış kadrosuyla tüm PoC, demo ve test çalışmalarında müşterilerine ücretsiz çözümler sunabilen bir kabiliyete sahiptir. 

Sunduğumuz tüm bu alternatif hizmetlerle birlikte ana iş kollarımız arasında yer alan tüm çözümler aşağıdaki şekildedir.

Tedarik Hizmetleri:

El Terminali, Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu,  Access Point, Endüstriyel Tablet ​

Yazılım Hizmetleri

Depo Yönetim Sistemi, Üretim Yönetim Sistemi , Duran Varlık Yönetimi, Mobil Cihaz Yönetimi, Kira Kontrat Yönetimi, Saha Satış Otomasyonu, Mobil Uygulama Geliştirme ve Butik Yazılım Geliştirme 

Teknik Servis Hizmetleri

Periyodik Bakım, Yerinde Servis, Onarım, Yedek Parça ve Sarf Malzeme Tedariği, PoC ve Kurulum Hizmetleri, Uzaktan Destek Hizmetleri​

Bize Ulaşın

Siz de izlenebilirlik alanında ki ihtiyaçlarınız için çözüm arıyorsanız bilgilerinizi bırakın, size hemen ulaşalım. Ücretsiz analiz, konsinye cihaz ya da PoC çalışmalarında faydalanmak ve dönemsel fırsatları kaçırmamak için, uzman ekibimizden hemen destek alın!

bottom of page