1/4
El Terminali

Projelerinizde ve anlık cihaz taleplerinizde birçok markanın en güncel ve en uygun modellerini bizden temin edebilir sonrasında kurulum ve teknik desteğini ücretsiz alabilirsiniz.

Kobikod olarak bir marka ve model bağımlılığımız yok. Önce sizi dinliyoruz sonrasında iş modelinize en uygun cihazı beraber belirliyoruz. Honeywell, Zebra, Unitech, Datalogic, Newland, Sunmi sattığımız el terminali markalarından bazıları.Detaylı bilgi için bizi arayabilir, whatsapp destek hattımızdan  ve numaramızdan 7 gün / 24 saat bize ulaşabilirsiniz.

Yazılım Ürün ve Hizmetlerimiz

Kobikod yazılım üreten ve sunan sektörün sayılı firmalarından biridir. Üretim yönetimi, depo yönetimi, lojistik yazılımları, duran varlık yönetim sistemi ( demirbaş takip sistemi) , saha satış otomasyon sistemi gibi birçok paket yazılım ve çözümler sunar.

Teknik Servis 

Arızalanan cihazlarınızı bize gönderebilir 15 yılı aşkın tecrübeye sahip teknik ekibimize emanet edebilirsiniz. Daha önce denemediyseniz ilk iki gönderiminizde işçilik ücreti almıyoruz.
Cihaz filonuz varsa yıllık bakım anlaşması için bizden teklif alabilir, yerinde destek, uzaktan destek, yerinde rutin bakım gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

İkinci El Terminal

El Terminali ve yazıcılar endüstriyel cihazlar olduğu için bazı müşterilerimizin bütçelerini zorlayabiliyor. Biz Kobikod olarak az kullanılmış, servisimizden onaylanmış, iş görür cihazları tekrar piyasaya kazandırıp düşük bütçelerinizle işlerinizin devam etmesini sağlıyoruz. Özellikle dövizin yükselmesiyle beraber oluşan ikinci el pazarındaki en önemli kriter ‘’garantili ikinci el terminal & yazıcı satışı’’ . Kobikod olarak sattığımız ikinci el cihazlara garanti veriyor, anlık destek sağlıyoruz.  Bu manada size sattığımız cihazınız arızalanır ya da bozulursa onarmakla yükümlüyüz. Eğer olmuyorsa yenisini vermekle yükümlüyüz. Eğer sizde düşük bütçelerle deponuzda ya da sahada cihazlarınızı yenilemek isterseniz Kobikod ‘un ikinci el cihaz stoklarına bakmayı unutmayın.